Oddłużanie

Długi to problem, z którym zmaga się w naszym kraju ogromna liczba osób. W sytuacje tego rodzaju popadamy na różne sposoby. Nie musi to być wcale wyłącznie rezultat nieumiejętności zarządzania własnymi finansami, czy zwykłej nieodpowiedzialności. Nierzadko jest to skutek np. sytuacji losowych.

Bywa też jednak, że swój problem pogłębiamy, zamiast mu zaradzać. Samodzielne oddłużanie kończy się niekiedy spiralą zadłużenia. Popadamy w nią, gdy na brak pieniędzy nie widzimy innej odpowiedzi niż kolejne pożyczki, za pomocą których chcemy na bieżąco zaspokoić przynajmniej część wierzycieli. Jednak także ci zdolni do sporządzenia racjonalnego planu nie zawsze mają szanse go zrealizować. Banki niechętnie przystają na ugody, aby nie dawać konsumentom do zrozumienia, że nie trzeba się zbytnio przejmować posiadanymi zobowiązaniami. Oddłużanie kredytów wygląda w takich sytuacjach na niewykonalne. Ale takim nie jest – wystarczy, że do działania wkroczą specjaliści.

Stworzymy dla Ciebie drogę wyjścia z długów i poprowadzimy przez nią do końca

Większość z nas nie zmaga się z problemami tego rodzaju wiele razy w życiu, w dodatku bywa, że narastają one w niespodziewanymi tempie. W rezultacie, nawet jeśli jesteśmy zdolni do inicjatywy i chcemy swój problem rozwiązać, często nie mamy szans skutecznie obronić się przed wszystkimi zgłaszającymi się do nas wierzycielami i podejmowanymi przez nich krokami. A gdy próbując przeprowadzić oddłużenie borykać musimy się jeszcze z komornikiem? Potrzebne jest profesjonalne wsparcie.

Oddłużanie osób fizycznych wykonywane przez naszą kancelarię daje pewność, że wszystkie możliwości wyjścia z długów zostaną w pełni wykorzystane, a Klient będzie mógł zaznać długo wyczekiwanego spokoju i bez nerwów zająć się pracą. Podejmiemy działania antywindykacyje oraz chroniące przed postępowaniem komorniczym. Gruntownie przeanalizujemy sytuację, a następnie przygotujemy szczegółowy plan oddłużeniowy. Weźmiemy na siebie obowiązek prowadzenia rozmów i negocjacji, którymi zajmą się doświadczeni, skuteczni mediatorzy, a w razie potrzeby będziemy reprezentowali dłużnika w sądzie. W rezultacie, doprowadzimy do ustalenia korzystnych warunków spłat ze wszystkimi wierzycielami. O skuteczności, z jaką wykonujemy oddłużanie, także komornicze, świadczą opinie, jakie nasza praca zbiera wśród Klientów. Służymy pomocą na wszystkich etapach windykacji, nawet w sprawach trudnych i zawiłych.