O kancelarii

Nasza kancelaria antywindykacyjna działa już od 2001 roku. To długi okres, który pozwolił naszym pracownikom na zebranie bogatego doświadczenia w sprawach o najróżniejszym charakterze i stopniu skomplikowania. Od samego początku prowadzona przez nas działalność koncentruje się na problematyce szeroko pojętych wierzytelności i postępowań egzekucyjnych. Dzięki temu nasza firma antywindykacyjna niesie skuteczną pomoc osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym, które zmagają się z naciskiem wierzycieli, windykatorów i komorników sądowych. Zapewniamy wsparcie zarówno w sprawach związanych z zadłużeniami bieżącymi, jak i wieloletnimi, a także podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów w obszarze restrukturyzacji zadłużeń, a także stale doskonalących swoje techniki negocjatorów, zdolnych podjąć skuteczne rozmowy z wierzycielami, dzięki czemu zbieramy pozytywne opinie Klientów. Nasza siedziba mieści się w Kaliszu (woj. wielkopolskie), przychodzimy jednak z pomocą dłużnikom z całego kraju. Zapraszamy!

Nie trać czasu i pieniędzy na inne firmy oddłużeniowe. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Ściąganie wierzytelności to w naszym kraju ogromny obszar działalności. Jego skala rodzi więc rozmaitej natury problemy. Dobrze wiemy, że wiele firm windykacyjnych działa w sposób nierzetelny, zasypując nie zawsze uzasadnionymi roszczeniami dużą liczbę osób, licząc na to, że jak największy procent z nich nie będzie potrafił się obronić. Nasilenie tego problemu, a więc zaistnienie rynkowej potrzeby zaowocowało w rezultacie tym, że pojawiły się bardzo liczne rozmaite firmy oddłużeniowe oferujące usługi antywidykacyjne. Ich profesjonalizm nierzadko niestety również pozostawia wiele do życzenia. Bywa, że dłużnicy płacą więc za działania po prostu nieskuteczne, podmiotom, które nie rozpoznały należycie ich konkretnych przypadków i sytuacji.

My nie zajmujemy się naszą działalnością od wczoraj, o czym świadczy to, jakie nasza kancelaria antywindykacyjna zbiera opinie. Celem prowadzonej przez nas pracy za każdym razem jest przyjście Klientowi z pomocą i rozwiązanie jego problemu, który wnikliwie i całościowo analizujemy, a nie tylko sprzedanie mu jakichkolwiek usług. Za każdym razem podejmujemy optymalne dla danych okoliczności kroki. Na tym właśnie opiera się nasz sukces i zaufanie, jakim darzą nas Klienci, co pozwala nam stale się rozwijać. Prowadzimy sprawy i zapewniamy reprezentację przed wszystkimi sądami i komornikami na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!