KOMPLEKSOWE ODDŁUŻANIE

Jeśli posiadasz zadłużenia u kilku / kilkunastu wierzycieli a upadłość konsumencka z różnych powodów nie wchodzi w grę to spieszymy z pomocą . 

Do sprawy należy podejść kompleksowo. Analizujemy strukturę zadłużenia , badamy prawne możliwości uzyskania jak największego umorzenia [ kapitału , odsetek , kosztów ] 

Do naszych klientów między innymi należą: 

BYLI PRZEDSIĘBIORCY  –  osoby które w poprzednich latach prowadziły działalność gospodarczą i z różnych powodów nie byli w stanie uregulować swoich zaległości a obecnie mają większe możliwości finansowe aby zaległe sprawy pozałatwiać.  Często są to zobowiązania wobec byłych kontrahentów , dostawców itp.  Pełnomocnikowi z pewnością łatwiej jest nawiązać nić porozumienia w sprawie ugody i spłaty niż bezpośrednio dłużnikowi . Mają tu znaczenie względy emocjonalne. 

OSOBY PRYWATNE –  które wpadły w pętle zadłużeń w związku zaciągniętymi kredytami bankowymi lub pożyczkami pozabankowymi.  Czasami pożyczki były wynikime zdarzeń losowych co przymusiło do ich zaciągnięcia , czasami nawet podyktowane strachem przed windykatorem lub komornikiem. 

 

 Aby rozpocząć proces kompleksowego oddłużania konieczne jest ustalenie kręgu wierzycieli.  Jeśli nie masz dokumentów lub nie pamiętasz komu i jakie kwoty zalegasz, to nie jest przeszkoda. Ustalimy przy niewielkiej Twojej pomocy aktualnych wierzycieli , kwoty oraz podejmiemy działania mające na celu wynegocjowania ugody z  możliwie jak największym umorzeniem.   W sprawach które nie były objęte postępowaniem sądowym mamy szereg rozwiązań które indywidualnie dopasowujemy do każdej sprawy . 

POZBĄDŹ SIĘ DŁUGÓW I ZACZNIJ ŻYĆ NA NOWO.

Bezpłatna konsultacja telefoniczna:
Informacja:  516-800-802  

E mail: kancelaria@antywindykacja.pl