Negocjacje z wierzycielem

Negocjacje z wierzycielami / firmami

Zadłużenie nie jest sytuacją przyjemną już z samej swej istoty, a co dopiero wówczas, gdy towarzyszą mu przeżycia związane z kontaktem z wierzycielami. W dodatku ich intencje mogą być bardzo różne. Wiele problemów sprawia postępowanie niektórych firm windykacyjnych czy funduszy sekurytyzacyjnych, nie kłopoczących się zbytnio należytym udokumentowaniem roszczeń, z którymi zwracają się do nierzadko zaskoczonych tym faktem osób. Wdawanie się w dyskusje z nimi przez ludzi do tego w żaden sposób nieprzygotowanych nie jest najlepszym pomysłem. Może się np. zdarzyć, że w starciu z odpowiednio przebiegłym pracownikiem takiego przedsiębiorstwa mimowolnie doprowadzimy do uznania długu, choć nie było ku temu podstaw, a odkręcanie skutków tego będzie kłopotliwe.

Często łatwe nie są jednak także negocjacje z wierzycielem, u którego mamy zobowiązania nie budzące w nas wątpliwości. Chcielibyśmy je uregulować, jednak nasza sytuacja jest trudna. Co robić?

Zwrócić się o pomoc do ekspertów z naszej kancelarii.

Poprzez skuteczne negocjacje z wierzycielami doprowadzamy do rozwiązań korzystnych dla naszych Klientów

Jeśli ktoś chce od nas pieniądze, a sprawa nie jest dla nas do końca jasna, albo nie wiemy w jaki sposób wypracować z nim właściwe rozwiązanie, zwracajmy się o pomoc do fachowców. Pracownicy naszej kancelarii za każdym razem wnikliwie sprawdzają przypadek, w którym mają udzielić wsparcia i zależnie od natury danej sprawy podejmują właściwe kroki. Wiedzą jak prowadzić negocjacje z firmami windykacyjnymi i w sposób niezbity ustalić, czy roszczenia są zasadne czy nie, zapewniając zmęczonym często ich natarczywością osobom upragniony spokój. 

Z równą skutecznością  przyniosą jednak wsparcie także w bardziej wymagających sprawach. Nawet poważnym zobowiązaniom łatwiej sprostać, gdy zrealizowana zostanie odpowiednia restrukturyzacja długu. Nierzadko możliwe do uzyskania może być także umorzenie odsetek. Tam, gdzie za długiem stoi rzeczywisty wierzyciel, któremu te pieniądze są potrzebne, trzeba wypracować rozwiązania, umożliwiające dłużnikowi sprostanie sytuacji. Muszą to jednak zrozumieć obie strony, do czego konieczni są specjaliści od negocjacji. Nasi pracownicy stale doskonalą wykorzystywane techniki mediacyjne, co pozwala im mierzyć się nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Im wcześniej będą mogli wkroczyć do akcji, tym więcej zyskać może utrudzony samodzielnymi próbami porozumienia dłużnik. 

POZBĄDŹ SIĘ DŁUGÓW I ZACZNIJ ŻYĆ NA NOWO.

Bezpłatna konsultacja telefoniczna:
Informacja:  516-800-802  

E mail: kancelaria@antywindykacja.pl