Oddłużanie pożyczki w Parabanku

Oddłużanie pożyczek zaciągniętych w parabankach / firmach  , internetowych platformach pożyczkowych należy zacząć wstępnej analizy sprawy . Przeprowadziliśmy już setki spraw dotyczące pożyczek pozabankowych,  dlatego  mamy duże doświadczenie w tym zakresie.  W przeważającej części przypadków zadłużenie z pożyczki  można zredukować o 50% .  Jest to możliwe dopiero na etapie postępowania sądowego . Często trafiają do ns osoby które spłaciły  około połowy a nawet więcej z kwoty „pożyczki”  – to jest idealny moment aby rozpocząć proces oddłużenia w pozostałym zakresie.  W tym celu skontaktuj się telefonicznie z naszą kancelarią.  W krótkiej niezobowiązującej rozmowie dokonamy wstępnej ,  darmowej analizy umowy. 

Tel: 516-800-802
Konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca. 

Jeśli gościsz na nasze witrynie internetowej  poza godzinami pracy , to wyślij SMS o treści: KONTAKT na wyżej wskazany numer , wówczas niezwłocznie oddzwonimy w godzinach pracy. Określ w treści wiadomości  w jakich godzinach możesz rozmawiać [ np: godz.11.00-14.00 ] .  Ważne aby zapisać nasz numer telefonu , wtedy masz pewność , że to my oddzwaniamy .

Jeśli masz możliwość  przesłania umowy pożyczki drogą mailową [ dane osobowe mogą być zakryte ]   będzie to pomocne w szczegółowej analizie sprawy. 

adres email:  kancelaria@antywindykacja.pl

 

ZOBACZ ILE PRZEPŁACASZ – I O JAKĄ KWOTĘ MOŻEMY DLA CIEBIE POWALCZYĆ

Poniżej przedstawiamy statystyczny przykład  na jakich warunkach znaczna część FIRM POZYCZKOWYCH  udziela pożyczek np.  na okres 24 miesięcy:

·         Kwota pożyczona: 10.000,00zł

·         Kwota prowizji: 7.999,00zł

·         Kwota opłaty administracyjnej: 1.000,00zł

·         Kwota odsetek: 2.200,00zł

Łącznie do spłaty 21.199zł 

Jeśli w Twoim przypadku schemat umowy wyglądał podobnie,  to mamy o co walczyć . 

W naszej opinii prowizja jest zawyżona o kwotę 7000zł . 

Reprezentujemy  dłużników w takich sprawach  na bieżąco. W ponad 95% przypadków uzyskujemy korzystne dla nich rozstrzygnięcia.

Jeśli zaciągnąłeś podobną pożyczkę , masz kłopot ze spłatą i nie wiesz co poradzić. ZADZWOŃ do nas.

Pomożemy Ci anulować znaczną część długu z tej pożyczki. 

POZBĄDŹ SIĘ DŁUGÓW I ZACZNIJ ŻYĆ NA NOWO.

Bezpłatna konsultacja telefoniczna:
Informacja:  516-800-802  

E mail: kancelaria@antywindykacja.pl