Antywindykacja

Wiele z zaciąganych w naszym kraju zobowiązań ma wieloletnie okresy spłat. Czy jesteśmy w stanie przewidzieć, co stanie się w ciągu tych kolejnych dziesięciu albo dwudziestu lat? Ilość problematycznych sytuacji, które mogą nas spotkać niwecząc nasze plany, jest ogromna. Z długami borykają się jednak także ci, którzy najmniej się tego spodziewali. Nierzadko, nie będąc na takie ewentualności przygotowanymi, sięgający po nieprzemyślane rozwiązania skutkujące powstaniem spirali zadłużenia.

Poradzenie sobie z zaciągniętymi z różnych przyczyn długami przerasta zdolności bardzo wielu z nas. Nie chodzi jednak wyłącznie o możliwości finansowe. Niejednej sytuacji bez trudu zdołamy w dłuższej perspektywie podołać, jeśli tylko ktoś skutecznie zadba o nasz interes. Pomoc dla zadłużonych to zatem przede wszystkim mediacje z wierzycielami i wsparcie prawne. Takie, jak oferowane przez naszą kancelarię. Dowiedz się, na ile sposobów możemy przyjść Ci z pomocą w Twoich kłopotach.

Pomoc dłużnikom zawsze jest możliwa. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia
Różnego rodzaju wierzytelności to specjalność, którą zajmujemy się już wiele lat – od samego początku istnienia naszej kancelarii. Pomoc w oddłużaniu osób fizycznych jest więc dziedziną, w której nic już nie zdoła nas zadziwić, a na każdy problem znajdziemy właściwe rozwiązania.

Zanim jednak wskażemy jakiekolwiek działania, które stanowić będą skuteczną pomoc w spłacie długów, wnikliwie analizujemy sytuację każdego Klienta. To podstawowy warunek tego, by pomoc zadłużonym mogła przynosić oczekiwane efekty. Przedstawiamy mu dostępne warianty i konsekwencje każdego z nich. Ludzie zmęczeni zmaganiami z windykatorami i innymi podmiotami, miewają nie zawsze najkorzystniejsze dla siebie zamiary. Zasięgnąwszy powierzchownej wiedzy prawnej, chcą przede wszystkim przerwać przykre położenie, w jakim się znajdują. My w każdym przypadku wskażemy im najlepsze wyjście i sporządzimy skuteczny plan, który pozwoli je zrealizować, w czym służyć będziemy niezbędnym wsparciem. Zajmiemy się także wierzycielami, z którymi nasi doświadczeni mediatorzy prowadzić będą negocjacje, oszczędzając naszemu Klientowi dalszego stresu. Pomoc dla zadłużonych z komornikiem także jest możliwa – przyjrzymy się danemu przypadkowi i, zależnie od charakteru sprawy, doprowadzimy do zatrzymania egzekucji. Nie widzisz już rozwiązania? Zwróć się do nas i przekonaj się że nasza pomoc dla dłużników może odmienić Twój los.

Pozostałe zagadnienia

Jak pomagamy

25 stycznia 2024
przeanalizować sytuację dłużnika. Dokonujemy bezpłatnej analizy na podstawie przesłanego drogą mailową  opisu sprawy oraz dokumentacji. Opis sprawy powinien zawierać dane na temat: wierzycielikwot zadłużeńetapu sprawypodejmowanych…

O KANCALARII INTRATA

21 marca 2022
W kilku słowach o nas Nasza kancelaria antywindykacyjna działa już od 2001 roku. To długi okres, który pozwolił naszym pracownikom na zebranie bogatego doświadczenia w sprawach o…

Nasze doświadczenie

21 marca 2022